Motylarnia czynna codziennie w godzinach 10-18. Zapraszamy!

Cennik biletów

Przewodnik w cenie wszystkich biletów!
Cennik

bilet normalny

23 zł

bilet ulgowy (dzieci i młodzież do lat 18, studenci, seniorzy)

19 zł

dzieci do lat 3 (bilet ulgowy i bezpłatny za okazaniem stosownego dokumentu)

wstęp wolny
Promocje rodzinne

2 dorosłych + 1 dziecko

57 zł

2 dorosłych + 2 dzieci

76 zł

2 dorosłych + 3 dzieci (dzieci do 18 roku życia)

95 zł
Bilety grupowe

grupa od 15 osób - 16 zł osoba - jeden opiekun na 15 osób bezpłatnie (wymagana rezerwacja minimum dzień przed wizytą)

Ikona motylaMotylarnia Hel - cennik

Jeśli masz ochotę odwiedzić Motylarnię Hel i uwiecznić piękne zdjęcia motyli na kwiatach, doświadczyć delikatnego dotyku egzotycznych motyli na skórze, pozyskać wiedzę o życiu motyli egzotycznych, lub po prostu cieszyć się widokiem najpiękniejszych motyli świata, zapraszamy do zapoznania się z naszym atrakcyjnym cennikiem. Przygotowaliśmy specjalne oferty dla rodzin z dziećmi oraz zorganizowanych grup, takich jak: grupy rodzinne, przyjacielskie, szkolne, przedszkolne, turystyczne, i wiele innych.

W tabeli na tej stronie znajdziesz informacje o cenach i pakietach. Jeśli nie udało Ci się zgromadzić grupy 15 osób, aby skorzystać z oferty grupowej, nie martw się! Podziel się swoimi planami na mediach społecznościowych - gwarantujemy, że znajomi również zechcą zobaczyć egzotyczne motyle z bliska.

Ikona biletuJeden bilet, wiele egzotycznych motyli z całego świata

W naszej ofercie posiadamy bilety w wersji normalnej oraz ulgowej, dedykowane dzieciom, młodzieży, studentom i seniorom. Jeśli przyprowadzisz malucha do 3 lat, on również może wejść za darmo. Czas, jaki spędzisz podziwiając różnorodne egzotyczne motyle świata, nie jest ograniczony przez cenę biletu - decyduje jedynie godzina zamknięcia ogrodu motyli. Warto podkreślić, że w cenie każdego biletu otrzymasz przewodnika, który opowie Ci o motylach tropikalnych, przedstawi ich nazwy oraz ciekawostki związane z życiem w regionach, z których pochodzą. Dzięki temu połączysz przyjemność w obcowaniu z motylami z wartościową edukacją. Temat motyli egzotycznych jest fascynujący i niezwykle interesujący.

Ikona kameryEgzotyczne motyle świata - idealne do fotografowania!

Koniecznie zabierz ze sobą aparat fotograficzny! To wyjątkowa okazja, aby uwiecznić to niesamowite doświadczenie na zdjęciach lub w filmach. Nie musisz dodatkowo płacić za fotografowanie motyli - jest to wliczone w cenę biletu i dostępne dla wszystkich naszych gości. Jeśli chciałbyś wykonać sesję zdjęciową w spokoju, bez innych osób w tle, zachęcamy do zapoznania się z możliwością odwiedzenia nas poza standardowymi godzinami działania Motylarni Hel - więcej informacji na temat zdjęć z motylami znajdziesz tutaj